Baza wiedzy

Dafi jedyne polskie

Czy wiecie o tym, że producentem filtrów do wody Dafi jest polski producent Formaster S.A.? Fabryka, w której wyroby Dafi są projektowane, jak również produkowane mieści się w Kielcach. Firma zatrudnia około 240 specjalistów, posiada własne biuro projektowo-konstrukcyjne, park maszynowy, laboratorium oraz kilka linii produkcyjnych. Dzięki temu użytkownicy produktów Dafi mają zapewnioną wysoką jakość w przystępnej cenie, a także bezpieczeństwo użytkowania wyrobów oraz gwarancję szybkiego serwisu, informacji, porad.
dafi_jedyne_polskie_03
Formaster jest nowoczesnym, innowacyjnym przedsiębiorstwem. Wyroby pod marką Dafi przeznaczone dla gospodarstw domowych oraz przemysłu zyskały uznanie użytkowników na rynkach wielu krajów. Niemniej jednak rynek polski jest dla marki Dafi głównym rynkiem zbytu, dlatego też traktowany jest ze szczególną troską. Nieustannie badane są potrzeby konsumentów, aby sprostać ich zmieniającym się wymaganiom. Produkty Dafi nie ustępują jakością wyrobom sprowadzanym z zagranicy. Przystępna cena jest wynikiem wieloletniego rozwoju firmy, która jest obecnie samowystarczalna niemal w każdym aspekcie. Klienci nie płacą za sprowadzane z Chin półprodukty, montowane w Polsce, lecz za wyrób w 100% powstały w naszym kraju.

NIE RYZYKUJ!

dafi_jedyne_polskie_07 Należy uświadomić sobie, że nie warto kupować filtry do wody nieznanego pochodzenia. W ten sposób możemy zmarnować pieniądze, ale także stworzyć zagrożenie dla swojego zdrowia. Istotnym jest, aby przy zakupie nowego filtra do wody zwracać uwagę na etykietę i oznaczony na niej kraj produkcji wyrobu! Nieuczciwi dostawcy bardzo często wskazują zastępcze adresy, nie ujawniając prawdziwego kraju pochodzenia.

Filtry Dafi produkowane są w Polsce. Dzbanek filtrujący to jeden z najbardziej popularnych sposobów uzdatniania płynącej w naszych domach kranówki. Skutecznie oczyszcza wodę

kranową z chloru oraz niektórych metali ciężkich, mogących się w niej znajdować. Przefiltrowana woda doskonale nadaje się nie tylko do gorących i zimnych napojów, ale również do przygotowania potraw, kostek lodu czy posiłków dla dzieci. Produkty marki Dafi zostały w 100% zaprojektowane i wytworzone w Polsce. Kupując wyroby oznaczone marką Dafi mamy gwarancję wysokiej skuteczności filtrowania wody kranowej, a także bezpieczeństwa dla naszego zdrowia.

POSTAW NA BEZPIECZEŃSTWO

dafi_jedyne_polskie_11 Bezpieczeństwo jest dla marki Dafi jednym z najważniejszych aspektów, na które zwraca uwagę podczas testów wyrobów gotowych. Kilkustopniowy system kontroli jakości, w tym laboratoryjny pozwala zaopatrywać rynek w produkty zdobywające zaufanie i wiarygodność coraz szerszej grupy odbiorców. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż dzbanki filtrujące Dafi oraz wymienne filtry Dafi podlegają normom unijnym. Nadzorowane są przed odpowiednie, powołane ku temu organy. Materiały, z których wykonywane są dzbanki, posiadają wszystkie niezbędne atesty (PZH, LGA oraz Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka) dopuszczające do kontaktu z żywnością. Certyfikat LGA nadawany jest wyrobom spełniającym wymogi bezpieczeństwa użytkowania oraz skuteczności działania.
atesty


dafi_jedyne_polskie_18


Cały proces powstawania produktów Dafi odbywa się w systemie zarządzania jakością ISO 9001. Producent filtrów Dafi posiada własne laboratorium, które weryfikuje jakość zarówno surowców, z których produkowane są filtry do wody, jak i działanie gotowych filtrów, które mają trafić do użytkowników. Dodatkowo filtry przed zapakowaniem poddawane są sterylizacji parą wodną. Systemy filtrujące Dafi nie powodują zakwaszenia wody. Użyta w nich najwyższej jakości żywica jonowymienna zapewnia pozostawanie odczynu wody na właściwym poziomie. Jeśli nie odpowiada nam jakość wody kranowej, to specjaliści marki Dafi zawsze są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i zaoferować odpowiedni filtr!