Baza wiedzy

Rozpocznijcie przygodę z filtrowaniem!

Z pewnością zdajecie sobie sprawę z tego, że do właściwego funkcjonowania organizmu i dobrego samopoczucia niezbędne jest spożywanie odpowiedniej ilości płynów, najlepiej wody. Niestety, nie zawsze wiemy, jakiej wody, a przecież jej zalet nie sposób przecenić! Coraz częściej jej jakość pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście na ratunek przychodzą dzbankowe systemy filtrujące Dafi.
czajnik_kamienWoda kranowa jest obecnie bardzo dobrze uzdatniana przez wodociągi, które dysponują nowoczesnymi urządzeniami. Niestety może zawierać tzw. zanieczyszczenia wtórne pochodzące z wielokilometrowych instalacji, którymi woda doprowadzana jest do naszych domów. Powszechnie wiadomo jak szkodliwy jest chlor stosowany do uzdatniana wody pitnej. Zwalcza drobnoustroje, ale nie pozostaje obojętny dla komórek ludzkiego organizmu, ma dodatkowo nieprzyjemny posmak. Kto z nas choć raz nie borykał się z problemem kamienia kotłowego, spowodowanego twardością wody? Notoryczny przymus usuwania uciążliwego nalotu z czajnika to zmora większości gospodyń domowych.

FILTRY DAFI NA RATUNEK!

Doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną poczuć prawdziwy smak wody jest uzdatnianie jej przed spożyciem. Wystarczy odkręcić wodę z kranu i wlać ją do dzbanka filtrującego Dafi, a już po chwili stanie się czystsza. To zasługa filtra – małej oczyszczalni wody znajdującej się wewnątrz dzbanka. Z wody kranowej korzystamy każdego dnia, mamy ją w zasięgu ręki. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by tuż po przefiltrowaniu zaspokajać nią pragnienie, przygotowywać na jej bazie ulubione napoje i posiłki.

foltry_na_ratunek

Dzbankowe systemy filtrujące, dzięki którym można uzyskać zdrową wodę, zastępują z powodzeniem konieczność zakupu wody w butelkach PET. Możemy zrezygnować z noszenia ciężkich baniaków z wodą ze sklepu. To doskonały sposób na wypełnienie naszej świnki skarbonki i bycie eko. Dbałość o środowisko jest ważnym argumentem „za” filtrami DAFI. Jeden wkład filtrujący dostarcza nawet do 200 litrów smacznej wody. Usuwając z wody kranowej chlor oraz niektóre metale ciężkie, które mogą się w niej znajdować, zyskujemy pewność, że z każdym łykiem spożywamy czystą wodę.

800_szklanek

Nowoczesne dzbanki filtrujące marki Dafi to funkcjonalne sprzęty kuchenne. Opływowe i delikatne kształty wraz z wysokiej jakości technologią działania tworzą produkty, które w kuchni są przydatnym wyposażeniem, a także prawdziwą ozdobą. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu sprostają gustom najbardziej wymagających.