Baza wiedzy

W trosce o środowisko

Marka Dafi za swój obowiązek uznaje podejmowanie takich działań, by mogła określać się mianem ekologicznej. Priorytetem firmy jest wdrażanie wysoko wyspecjalizowanych i nowoczesnych technologii, dzięki którym możliwe jest korzystanie z zasobów energii naturalnej, ograniczając przy tym emisję zanieczyszczeń do atmosfery.

Nasza innowacyjność i rozwojowość nie ogranicza się jedynie do modernizacji produkcji, ale także wynika z nowoczesnego podejścia do realizacji konkretnych projektów w oparciu o wykorzystanie czystej energii. Produkcja przemysłowa prowadzona na szeroką skalę przez naszą firmę związana jest bezpośrednio z produkcją odpadów przemysłowych. Jednak nasza firma, chcąc sprostać wymogom ekologicznym, stara się ograniczać ich emisję. W związku z tym wszelkie odpady przemysłowe są wykorzystywane jako surowiec do produkcji innych artykułów.

Ekologiczność i bezpieczeństwo naszych produktów potwierdza także atest „BPA free”, którego graficzny symbol zamieszczamy na naszych artykułach, aby za jego pomocą poinformować Klientów, że nasze produkty nie zawierają w sobie toksycznego związku organicznego – Bisfenolu A (BPA). Nasza firma sięga wyłącznie po tworzywa najwyższej jakości, by nie szkodzić zdrowiu Klientów i nie dewastować środowiska naturalnego.

srodowisko_bpa_free

TECHNOLOGIA Z PRZYSZŁOŚCIĄGwarantem bezpieczeństwa i niezawodności technicznej produktów Dafi są liczne testy przeprowadzane na nich od momentu dostawy surowców, które będą ich budulcem, przez cały proces właściwej produkcji, aż po badanie produktów finalnych. Dzięki tak złożonemu systemowi kontroli jesteśmy w stanie uniknąć najdrobniejszych niedociągnięć i błędów tak, by nasze wyroby zawsze osiągały najwyższe wyniki w badaniach jakościowych.

Wysoką jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty oraz znaki jakościowe, jakie otrzymaliśmy od wielu polskich i międzynarodowych organizacji. Produkty Dafi cieszą się popularnością i uznaniem w wielu krajach oraz spełniają nie tylko polskie, ale także międzynarodowe wymogi jakościowe oraz standardy bezpieczeństwa. Materiały, z których wykonany jest dzbanek, posiadają wszystkie niezbędne atesty (PZH, LGA oraz Pozytywną Opinie Instytutu Matki i Dziecka) dopuszczające do kontaktu z żywnością.

technologia

KONIEC Z ODPADAMI PET!Dbałość o środowisko jest ważnym argumentem „za” filtrami Dafi. Korzystając z nich, w każdej chwili mamy dowolną ilości wody gotowej do przyrządzania gorących napojów i posiłków dla całej rodziny. Koniec z targaniem do domu ciężkich baniaków z wodą i mnożeniem plastikowych odpadów!

Wkład filtrujący Dafi wystarcza na cały miesiąc i dopiero po tym okresie trzeba go wymienić na nowy. Pozwala to na przefiltrowanie od 100 do 200 litrów wody, w zależności od jej jakości. Dodatkowo oszczędzasz, gdyż uzyskujesz litr czystej i zdrowej wody za niespełna 10 gr. Będąc eko dbasz nie tylko o środowisko, ale również o własne zdrowie i stan swojego portfela.

odpady_pet